Pewnej nocy pięciorgu przyjaciół śni się ten sam sen, w którym wychodzą na jaw ich najintymniejsze sekrety. Przypadek?

Dlaczego nazajutrz elementy tego snu zaczynają się nakładać na świat jawy, w którym czwórka z nich wiedzie szczęśliwe życie na amerykańskiej prowincji? W ciągu kilku godzin bohaterowie będą musieli rozszyfrować zagadkę własnej przeszłości oraz przystąpić do kosmicznej batalii, w której siły Chaosu ścierają się z Porządkiem i Sensem. Czy staną na wysokości zadania?

„Kąpiąc Lwa” to najnowsza długo oczekiwana powieść Jonathana Carrolla autora m.in. dzieł „Kości księżyca”, czy „Kraina Chichów”.

Wywiad z Jonathanem Carrollem na temat jego najnowszej powieści „Kąpiąc lwa” zrealizowaliśmy na zlecenie Domu Wydawniczego REBIS podczas drugiej już wizyty słynnego brytyjskiego pisarza w Polsce w 2013 r. Od kilku lat cieszy się on niezwykłą popularnością w Polsce i to właśnie tu w pierwszej kolejności wydaje swoje książki.

Rozmowę przeprowadził Paweł Sawicki. Zobacz pozostałe części wywiadu z Jonathanem Carrollem: cz. 2 oraz cz. 3

Share

No comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>