W „Ekonomii gastronomii” chodzi o smaczniejsze jedzenie i mniejsze wydatki. Jej sekret to wybieranie możliwie najlepszych składników i ich optymalne wykorzystanie. Dzięki wielu smakowitym przepisom ten poradnik i książka kucharska w jednym pomoże nam w planowaniu i przywróci gotowaniu właściwe mu miejsce – w samym sercu rodzinnego życia.

Seria filmów zrealizowanych przez Media Format na zlecenie Wydawnictwa Nasza Księgarnia wpisywała się nie tylko w promocję książki „Ekonomia Gastronomia. Jedz lepiej i wydawaj mniej.” A. McEvedy i P.Merreta, ale również w swoistą kampanię społeczną – NIE MARNUJĘ wspieraną przez Federację Banków Żywności, TVN STYLE, platformę blogową Durszkal.pl, radio internetowe Klasycyrocka.pl oraz STRŐER.

Wywiady z liderami opinii, ekspertami kulinarnymi, przedstawicielami Banku Żywności oraz samymi blogerkami kulinarnymi uzupełniały promocję i były zwieńczeniem kilkuetapowego konkursu dla blogerów kulinarnych.To wypowiedzi m.in. Lidii Popiel, Karoliny Domagalskiej i Grzegorza Łapanowskiego nt. racjonalnego gospodarowania żywnością.

Zobacz więcej wideo nt. „Ekonomii Gastronomii. Jedz lepiej i wydawaj mniej.” A. McEvedy i P.Merreta

Share

No comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>